| anonim_4396 a întrebat:

Hey! AS vrea sa ma ajutati la ceva!big grin Dau Funda!
Atunci cand sterg ceva de pe calculator (de exemplu, o melodie) imi apare in Recycle Bin, iar eu nu o sterg de acolo. Dar, daca imi opresc calculatorul, si il pornesc din nou, nu imi mai apare in cosul de gunoi melodia.sad
Ce trebuie sa fac sa nu mai se intample asa? Adica tot ce am sters vreau sa ramana in Recycle Bin si sa le sterg eu de acolo cand am eu chef!big grin

Răspuns Câştigător
| AdY_2970 a răspuns:

Poi poate ai un program cum ar fi Ccleaner (sau altul asemanator) si este setat sa curete cosu de gunoi la fiecare pornire a calculatorului. Daca ai vreun fel de program dinasta de curatare uitate la setari si vezi ca ar trebui sa fie o casuta bifata si scrie ceva in genu curatare cos de gunoi la pornirea calculatorului sau asa ceva, vezi tu te descurci este usor. Sper ca te'am ajutet.