| Dde26nii a întrebat:

Hey.As vrea sa-mi spuneti cateva nume de hi5 daca se poate?

Răspuns Câştigător
| daianaroxana a răspuns:

DeliciOaSa taa.
ZapaciTaa cu 'Z' maRee ba.
M-am nascut in ciuDaa taa.
Fitse de VedeTa.
Scumpika ta dulce,Beautiful Lover,Crazy life,Lost in Dreams,Green_celia,Fata_cu_ochi_verzi(sau ce ochi ai tu),ciocolata_cu_lichior, finetti_cusampanie,→°☆▀▄lOvE pInK★▒ツ
" BeiiBiiiy " Adauga niste inimioare, semne etc

ASta mica e o beStie![asta il am ieu; x]app` mai pui si p`acol ceva inimioare
ZaPaciThaa, Dr0gul Drag0stei,Zappalici cu Lipicy, KLiFe is Pink[sau ce cul0are iti place...], Babysa Taa, Beiibii` l0ve liFe craZy

BomBonyK
BulinutssaICsulets.sau.TetYTzA tZuFuLiThA oRyGiNaL.PysycUtZa vYsElOR tAle. fETytZa Cu ViSuL iN bUzUnAr.Ma'm nAsChU't sa fAk FYtze Nu sa'Ti lE sOPorT TzIe
ღﻵ♥♥ZuZu Buăăăăăăă♥ღ
♥fata lui tata♥
N-am nume de hi5
Beibyyyyy :-x
Ursuletz Chocolatiu♥ ♫ ♪
★ScUzAt-imi tAlEnTuL aStA mIe DeFeCtUl ★
☻ρaρψθηüℓ ©ü füηdψ†a ﻉ√٥ﺎs ©®awa†a ïη βüℓψηﻉ☺

atat imi vine in minte... sper ca ti-am fost de folos:*:* FUNDA pls?:d

2 răspunsuri:
| Laviiiiii a răspuns:

βℓθηĐa aﺁa╮Đ∉ a§†ă VaЯă

Eu vorbesc c-o prajitura xD

● Extra Acidϟ aşa сă own

(^.\\\)Zo. Ozie Miko.Otz(^.\\\)

N-ai fata de trabantu meu

Sobolanii de canal imi viziteaza hi5-ul zilnic xD
Cocolino se gandeste!

fuditssa?

| ammy12 a răspuns:

٠ дƒζά ¢ã zaмBєѕ¢ ѕι ƒaяa tine •٠
D È η η ý S ª ª ✖
Dσmиĩsoåяa Cåя3 tє-ẵ Dẵt P3stε Cåp
Deni ´ X׃
Nu prea mai am idei!:X