| kamykaze_7600 a întrebat:

Hey ati luat bacu`...cum a fost? Ati avut camere?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Eu sunt inca mica, deci inca nu am dat bacu`, dar verisoara mea l-a dat.

Uite ce mi-a povestit ea...:

'' Cand am intrat in sala de clasa ca sa dau bacul, supravegetorii` se uitau foarte urat spre toti elevii` care erau acolo. Parca o frica m`a cuprins de`cand am intrat.
La inceput doamna care ne supraveghea ne-a atentionat ca cei care vor copia, vor fii scosi imediat din sala, iar nota 1 le este asigurata! Normal ca mi-a fost frica si m`am temut foarte tare ca nu cumva ochii`mei sa se uite pe foaia vecinului, ca apoi am pus-o`!
Cand in`sfarsit ne-a predat lucrarile, foaia (cred ca erau mai multe foi, dar nu mai tin minte) am vazut ca era incarcata cu exercitii`, dar ce era cel mai nasol, este ca enuntul exercitiilor era foarte neclar! Adica exercitiile nu le puteam rezolva pana la sfarsit din cauza enunturilor neclare!
Oricum...am vazut ca toti cei din incapere care dadeau bacul erau agitati si tentatia de a se uita la foaia celui de langa el era maxima! Eu, am incercat sa termin cat mai repede si sa scriu cat mai multe pe foaie, chiar daca nu mi-am amintit tot.
Am predat prima lucrarea si am iesit din sala de clasa. Am asteptat pe coridor si o prietena de`a mea, iar atunci cand toti au terminat, doamna care ne supraveghea ne-a spus ca au fost puse camere de supravegheat si ca daca cumva ne` vede pe camere ca am copiat e vai de noi. Apoi bineinteles ca ne-a felicitat, dar cand am auzit ca au fost camere, tot cheful ni s`a dus!''

Cam asta mi-a spus mie. Nota pe care a luat`o cred ca este 8.
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ei na am luat bacul pe bani, am fost la unul i-am dat 500€ si am diploma deja de inginer (glumeam). Eu nu am nevoie de o cariera pentru ca servici nu gasesti deloc, poti fi si inteligentul lumii ca tot pe strazi ramai.

| kamykaze_7600 explică:

Aia asa-i...dar bacul trebuie sa-l ai luat... oricum anul asta ce-a fost la bac nu a fost nici intr-un an acum s-a vazut adevarata valoare.