| Nousername a întrebat:

Hey. Auziti, trebuie sa fac un proiect despre ceva si sa vorbesc in engleza de el si blah blah. Ce idei aveti? Orce. Sa fie usor de vorbit. Nu stiu. Voi ce ati alege? Cea mai buna idee funda

1 răspuns:
| Psychologist_2863 a răspuns:

Despre cinematografie? Sau despre un film anume? De exemplu filmul tau preferat... ar trebui sa fie destul de usor pentru ca esti oarecum familiarizata cu povestea, dialogurile, personajele, caracterele si temperamentele personajelor, etc...