| ElenaGratiela a întrebat:

Hey, bună! Aș dori niște informații referitor la,, Tiktok ".
Aș putea spune că, am avut un TikTok ce avusesem 75.6 K de aprecieri și 6685 de urmăritori. Problema e că, mi-am schimbat de foarte multe ori la acel Tiktok ba adresa de e-mail,ba număr de telefon,ba parola. Am dezinstalat tiktokul și l-am instalat din nou crezând că, poate îmi voi mai aminti e-mailul,ori numărul de telefon,parola...Dar din păcate nu-mi mai amintesc absolut, nimic! Cred că nu voi mai avea vreo șansă, la acel Tiktok!
Mi-am făcut un nou TikTok apucasem să îmi fac 200 de urmăritori și postasem 2-3 tiktokuri, acel Tiktok era făcut doar de 2 zile...a treia zi când am intrat pe tiktok mi-o apărut un chenar alb scris " Contul tău a fost blocat definitiv din cauza mai multor încălcări ale regulilor comunității noastre ". Vreau să știu de ce și până unde ...Am mai avut tiktokuri dar așa ceva n-am mai pățit. Oare voi mai avea șansa să mă conectez la tiktok sau pot să îmi iau la revedere?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim ce reguli ai incalcat tu pe TickTok.
Ia de citeste regulamentul, de la cap la coada, ca sa vezi ce anume ai facut rau de te -au blocat.