| munkeyfunkey a întrebat:

Hey! Buna as vrea sa fiu admina la o pagina pe facebook! Am imaginatie bogata si as putea sa strang likeuri! Nu as vrea sa fiu singura admina ci mai multe (ar fi mai distractiv )am vreo doua povesti terminate si am multe idei de viitor! intai imi dati linkul de la pagina iar dupa aceea daca imi place va dau id meu si discutam! mersi beacoup!+ daca tineti neaparat va dau si funda la care imi place pagina!

1 răspuns:
| dip1dip a răspuns:

As avea eu nevoie de o admina, pagina are +100 like'uri, sunt 4 admine, si as mai avea nevoie.Deci daca esti interesata lasa-mi intr-un mesaj privat profilul de fb si vorbim!