| FunkPunk a întrebat:

Hey! buna! as vrea sa ma ajutati cu cv, cine imi spune si mie un program de editat poze in care poti sa iti faci suvite, sa te machezi sa te schimbi total... fundita

Răspuns Câştigător
| ixGlittery3Mag a răspuns:

Pai...cred ca cel mai bun program e makeover ivillage si dupa el Taaz, Avance paint...Photoscape,Pizap(dar nu e prea bun pentru schibari de look)! sper ca te-am ajutat, funda?

2 răspunsuri:
| Escape a răspuns:

Incearca www.taaz.com., mi-se pare ca trebuie sa ai cont. nu sunt sigura, dar poti incerca, face minuni;)

| fantezygirl a răspuns:

Makeover ivillage e perfect!