| anonim_4396 a întrebat:

Hey! buna! mai nou mi-am luat niste basketi.si as vrea sa stiu si eu cu ce as putea sa-i port.adica referitor la imbracaminte.acestia sunt basketii:http://www.deichmann-incaltaminte.ro/......atalog.php

3 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Pai cu blugi tricouri...

| ecristinamc a răspuns:

Poti lua o pereche de blugi foaret largi sau foaret stramti deci sa nu fie emdii, cu un tricou de orice culoare, sau o fustita mai scurat din blugi...cu strampieri colorati pana la genunghi tricou colorat...Sau o rochita cu niste colantiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Basketi.sau adidasi.ca nu prea stiu cum sa le spun.desi in realitate par ceva mai mari decat in imaginehee hee