| คиค a întrebat:

Hey, buna TPU!

A citit cineva cartea "Ingerul noptii" de Becca Fitzpatrick?

{ http://shaukisbookcase.wordpress.com/2010/10/19/ingerul- noptii-de-becca-fitzpatrick-in-curand-la-litera/ }

Eu am citit in site-ul de mai sus acel scurt rezumat, si primul capitol.

Cine a citi cartea in intregime il rog sa-mi spune ce impresie i-a lasat [daca se merita sau nu sa o citesti]

Thank's >:D

Răspuns Câştigător
| Laurixiss97 a răspuns:

Woa.cartea e waw.este super atre...super deci nu o lasi din mana, citeste-o! eu astept continuarea si numai pot de nerabdare

1 răspuns:
| elisarktis a răspuns:

Da am citit-o vara trecuta si iti zic cu mana pe inima ca a fost una din daca nu cea mai buna carte pe care am citit-o in viata(si am citit multisoare)