| Adry05 a întrebat:

Hey!happy Care este numarul maxim de funde, raspunsuri, intrebari si prieteni pe care ii poti avea/primi pe TPU? Si dupa ce devii userul anului, mai exista inca ceva dupa?thinking sau doar userului anului si atat?laughing si.inca cevabig grin dupa ce ajungi userul anului poti sa mai primesti funde si etc?happy
P. S. as vrea niste raspunsuri de la oameni care chiar stiu:d nu in bataie de joc, dau si funditahappy + voturi la restul in functie de raspunsurile lor...

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Salut, în primul rând pot să spun să îți bagi fundița și voturile undeva. Nu am nevoie de ele.
Userul anului este un utilizator ales prin vot și deține acest titlu o perioadă limitată de timp (un an). Nu există un număr maxim de fundițe, răspunsuri, întrebări și prieteni, pentru că și numărul întrebărilor este nelimitat. Dacă ajungi userul anului poți primi funde etc.
Acum o întrebare: La ce te ajută fundele, de ești așa obsedat/ă de ele? Te îmbogățești? Se presupune că suntem aici să ne ajutăm reciproc fără să cerem ceva în schimb, însă 80% dintre utilizatori nu răspund la întrebări decât dacă li se promite fundă. Un expert TPU/ userul anului are o mentalitate total diferită față de a ta, așa că nu te gândi că vei ajunge vreodată userul anului. Uite-te la activitatea celor cu titluri de experți și la userul anului. Par ei că ajută condiționat, doar pentru funde, așa cum "ajută" majoritatea, doar pentru funde și titluri? Dragii mei, nu veți fi mai respectați sau mai bine văzuți în ochii altora dacă sunteți experți TPU sau userii anului. Acest site s-a vrut a fi un fel de familie virtuală în care membrii ei se ajută necondiționat, și la început, așa a fost. Acum aproape peste tot este un "dă funda, ia funda" continuu. Oare nu e mai frumos când cineva îți mulțumește pentru un răspuns care chiar l-a ajutat decât atunci când cineva îți dă fundă pentru că i-ai ghicit ziua de naștere/zodia/numele etc?
In concluzie, nu ai venit aici ca să iei titluri și funde pe nedrept, nu vă mai gândiți la asta. Daca într-adevăr vreți să ajutați oamenii, de ce tot cereți funde? Voi ați venit pentru funde și titluri sau ca să ajutați? Explicați-mi și mie, dacă puteți, unul din voi, de ce cereți funde. straight face
Baftă

2 răspunsuri:
| Adry05 explică:

@7h30 nu stiu de ce ai dat un raspuns asa rautacios si cu atat dispretstraight face eu am intrebat doar din curiozitate, nu inseamna ca-s osedata dupa astea... vroiam doar sa ma informez si atata tot.

| TeoPT a răspuns:

@Adry05
Secțiunea "Întrebări Frecvente" e soluția.
Îmi cer scuze dacă te simți jignită, însă am întâlnit prea mulți cerșetori de fundițe ca să mai am vreun pic de bunătate față de ei. Data viitoare menționează în întrebare. Baftă