| ALeXsSaY a întrebat:

Hey. ce ati alege intre Nikon, Olympus, Sony si Samsung la gama de aparate foto pentru amatorii de fotografie? big grin care sa aiba si modele cu o calitate foarte buna a imaginii si nici pretul sa nu fie prea mareee big grin funda cine ma ajuta sa ma decid big grin

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Din ceea ce ai mentionat tu -> Nikon as alege!
http://www.shopmania.ro/camere-foto-digitale/filtru-producator-nikon
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony nu am fost lasat la greu,monitor Sony, ap foto Sony, toate alea Sony vezi si tu ce zic forumurile. Poate ai bafta de ceva facut prin malaezia nu chinezism