| Trandafirii a întrebat:

Hey ce ati mancat astazi?

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pizza

| djalexandrual a răspuns:

Dimineata 3 oua, omleta cu ardei iute si castraveti murati...amiaza am baut un ceai + un sandwish, iar seara peste si budinca de ciocolata

| djalexandrual a răspuns:

Si eu ma mir cat de echilibrat am mancat azi

| LoveSleep a răspuns:

Un sandwich de la magazinul de la școală.
Mda, ar trebui să mănânc ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bătaie la cărţi
Ehhh câştig eu data viitoare

| TanteMarianne a răspuns:

Niste negrese cu glazura pe ele, ciocolata, un platou cu cascaval castraveti morcovi masline sunca presata si rosii.si am baut niste ceai.de ce? happy

| forthewicked a răspuns:

Mâncare, tu? happy

| TheCuteOne a răspuns:

O salată cu legume şi grătar de pui. Dar pentru ce acest interes? E o întrebare destul de personală...

| daniela281 a răspuns:

Întrebare foarte personală

| PreaMulteNumeSuntInBazaDeDate a răspuns:

Un fruct ciudat rubie sau asa ceva, 2 bucati de placinta cu inghetata si varza calita cu cotlet!