| IubesteEa a întrebat:

Hey ce inseamna cand doi fosti iubiti raman prieteni dupa vorbesc etc si baiatul la un moment dat o ignora de ce? dar totusi se uita dupa ea uneori se da la ea dar o ignora care poate sa fie motivul? de exemplu:te ignora si cand vrei sa iti dea altcineva un bulgare gen el arunca in tine ce vrea sa insemne asta? sau daca comenteaza la tine? daca simti ca te iubeste ce inseamna? sau cand visezi ca te ia in brate sau te saruta se va intampla si in realitate? la mine deseori mergea si eram happy dar acum ma ignora desi uneori ma priveste dar nu vorbeste cu mine si na ma doare asa am facut si eu cu el l-am ignorat inainte sa faca el asta si nu stiu ori s-a suparat ori i-am facut ceva (si nu imi amintesc ce)(dar nu i-am facut nimic)worried si mai demult in vacanta de iarna joi cand ningea am iesit afara eu cu prietenii si el, avea un bulgare in mana si i-am zis sa mi-l dea si mie si vroia sa il imparta in 2 ce inseamna? voi ce credeti? ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| DeathDealer a răspuns:

Inca te mai iubeste te asigur, dar nu stiu din ce cauza te ignora. poate ca i-ai facut si tu cevawinking