| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre liceele: Nicolae Kretulescu, Iulia Hasdeu si Cantemir Voda, din Bucuresti? Ce ati alege, sau ati ales dintre acestea 3? Multumesc frumos! happy

2 răspunsuri:
| MisMe a răspuns:

.nu stiu detalii despre nici unul, dar am auzit ca iulia hasdeu este un liceu foarte bunbig grin

| FunkySmile a răspuns:

In Nicolae Kretulescu am o fosta colega... din cate a zis. e super ok. Nu s-a plans de liceu. Dar si Iulia Hasdeu mi se pare un liceu bunwinking.
Peacekiss