| porcarumadalina a întrebat:

Hey,cum as putea sa slabesc la burta si la solduri,la picioare la fel, si cum sa imi fac un fund mai bombat?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Exercitii cardio (Youtube) si gasesti si pentru asa ceva tot pe Youtube sau cele mai simple si clasice: genoflexiunile. Incepi cu 30 si faci zilnic cu 5 mai multe.

| Samariteanul a răspuns:

Baga ceva dimnastica cu antrenorul si o sa reusesti sa ajungi unde iti doresti cu corpul tau.(si dieta daca vrei)

| PepsiGirl a răspuns:

Dimineața încearcă sa mănânci un o fiert sau o felie de șunca și cașcaval poți de asemenea sa mănânci și un iaurt greces sau sa bei chefir, dac nu ai timp sa mănânci dimineața poți sa îți pui la școala un sandwich mic cu pâine integrala neagră și sa pui o felie de șunca sau una de cașcaval( in niciun caz unt!) când vii de la școala poți sa îți faci o papara sau un piept de pui la grătar( dar încearcă toate astea cu puțin ulei) poți sa îți faci carne de peste este indicată și poți sa mânca și câte o supa sau o ciorba. Seara încearcă sa nu mănânci după ora 6 și dacă mănânci mănâncă totuși niște fructe. Sa nu uiti de SPORT! Fa in fiecare zi măcar o jumate de ora! Aleargă, sari coarda sau mergi cu bicicleta. Renunța la sucuri acidulate sau orcie fel(poți sa bei sucuri naturale făcute in casă) renunță la macare fast food(pizza, mc Donalds, KFC) la dulciuri și cipsuri. Dacă urmezi dieta ai sa slabesti, eu așa am slabit de la 75 kg am ajuns la 55 kg și încă mai dau urmând aceasta dieta. Mult succes in slăbit! Si da și mie o funda ca nu am scris deageaba