| dreamout a întrebat:

Hey:d
Deci sunt incredibil de indragostitasad
El nu stiu daca ma place sau nu, dar de fiecare data cand ne vedem imi zambeste (cu un zambet de te topestioh go on) ma intreaba ce fac si imi zice ceva dragutpuppy dog eyes
Am id lui dar nu intra pe mess8-). Sunt prietena buna cu o colega de-a lui si mi-a zis sa incerc sa-l sun, nu am nimic de pierdut. Dar imi e frica, poate ma crede obsedata sau ceva in genulstraight face
El acum s-a despartit de fosta lui, si ne-am sarutat de 2-3 >zile:" Sa-l abordez eu nu pot. e tot cu gasca dupa el.
Ce sa fac?:-ss

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

V-aţi sărutat dar nu sunteţi împreună? Mi se pare că te crede jucăria lui laughing.

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Wao,pai daca v-ati sarutat deja teoretic sunteti impreuna. Daca vezi ca nu face nimic in continuare, vorbeste cu el, explica-i ca nu puteti sa va sarutati si dupa sa nu vb si deastea.Adica explica-i ca nu esti doar o alta fata cu care doar se saruta cand are el chef si timp. Daca lasi totul asa te va crede mai degraba o tipa superficiala.Bafta:*:*

| RainUmbrella a răspuns:

Ai putea sa vb cu el in legatura cu sarutul si poate el chiar te place dar cand te vede se pierde si de asta nu sta cu tine! Asa sunt baietii sfiosi cand le place o fata au emotii si de astea! In legatura cu telefonul mai bine nu-i da telefon chiar va crede ca esti disperata si chiar daca-i asa nu trebuie sa stie! Ce zici? Nu-ti va placea mai mult sa te sune el?