| pisikmik a întrebat:

>Heybig grin< maine e 1 aprilie vreau sa ii fac o farsa iubitului meusmug aveti vreo >>>idee::: dau fundita:*

1 răspuns:
| UnPatrateL a răspuns:

Am eu o idee dar o sa il sperii rau de totlaughing :
Trimitei un mesaj sau spune-i ca vreti sa va vedeti si spune ceva de genul:

Nu pot sa cred ca ai fost in-stare de asa ceva,nu m-am gandit vreo-data ca ti-ar trece prin cap sa faci asta, la tine nu ma asteptam, nu mai existi pentru mine! Cum ai putea? Cum ai avut sange in tine sa faci asta! Mi-am pierdut total increderea in tine si parerile mele sunt total diferite nu imi vine sa cred Tu si Eu nu mai exista Cum ai putea face asa ceva![pauza dramatica]...Sa fi pacalit chiar de 1 APRILIE chiar de persoana care te iubeste cel mai mult!

E ceva dragut si amuzant in acelasi timp si crede-ma o sa se bucure la sfarsit dar incearca daca sunteti face to face sa nu te bufneasca rasu` preferabil nu te uita in ochii lui ca sa nu se prinda

Sper ca te-am ajutat:*[funditabatting eyelashes]