| Diana_8956 a întrebat:

Heybig grin my-am facut cont de youtube si nu stiu cum sa bag un clip va rog ajutati-ma cel mai repede si detaliat raspuns funda:X

Răspuns Câştigător
| Daiana_1737 a răspuns:

Langa numele contului scrie : "incarcati/upload"

1. Click
2. Incarcati un videoclip. Click si alegi din pc-ul tau
3. scrii numele, descriere selectezi apoi prima varianta.

si gatabig grin

2 răspunsuri:
| ReadyToHelp a răspuns:

Pai e simplu de tot :in partea dreapta sus unde cauti denumirile la video scrie upload sau incarca sau in rusa in orice caz apasa upload si de acolo deja iti alegi din computerul tau video si il salvezi. Asta-i tot, succes:*

| NeverTooLateee a răspuns:

Poi fii atenta Unde dai sa cauti un clip pe youtube putin mai indreapta scrie incarcati sau upload dai acolo dar mai intai tebuie sa ai un clip iar dupa il poti incarca pe youtube.