| TokioFan a întrebat:

Hey dati-mi niste idei ce sa fac vara asta, cele mai multe si interesante Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Criiiiiiiis a răspuns:

- sa citesti
- sa asculti muzica
- sa iesi cu prietenii
- sa te joci pe calc
- sa intrii pe TPU
- sa dormi
- sa visezi cu ochii deschisi
- sa-ti gasesti un jop part-time
- sa te plimbi
- sa iesi afara
- sa te bucuri de vacanta
- sa mergi la shopping
- sa mergi in excursii
- sa iesi undeva cu prietenii
- sa faci curat
-sa te duci intr o tabara
-sa mergi la piscina
daca ai catel sa incerci sa il dresezi(poate fi foarte amuzant{
-te ai putea pune la punct cu arta fotografica
-sa mergi la cursuri de dans

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Du-te la mare!

| ZzDeeea a răspuns:

Pai la mare ar fi cel mai bine dar mai sunt si alte solutii.de ex:la bunici,la munte, intr'o tara straina [Bulgaria de ex], in tabara ori ai putea sta ksa si sa iti gasesti un jobbig grin

| BlackCatGirl a răspuns:

Pai ai putea sa te dai cu rolele, bicicleta (daca stii) Daca nu stii ai putea merge la niste prieteni, sa vina ei la tine sau sa te joci pe calculator de exemplu www.ourworld.com sau sa spionezi pe un vecin. Daca as fi in locul tau m-as gandi cu ce sa incep;)

| Robeert98 a răspuns:

Fa un molotov coktail, du-te intr-un loc parasit si sa nu fie nimic care sa arda, si arunca-l. Daca nu stii sa faci, fii atent: iei o sticla de sticla, pui benzina si ulei de masina in ea, ei hartie igienica, o inmoi in benzina si o pui ca si dop. In rest, stii ce ai de facutwinking