| slayer678 a întrebat:

Hey! De cateva saptamani incoace visez aceeasi persoana, dar in ipostaze diferite. De exemplu aseara era in parc cu mine, ieri-seara la mine acasa.De ce sa intampla asta? Cum e posibil?

P.S.: e vorba de un baiat pentru care simt o anumita atractie.

Răspuns Câştigător
| oreolover26z a răspuns:

Probabil pentru ca te gandesti foarte mult la el sau doresti sa ti se intample lucrurile pe care le visezi sau poate iti inchipui acele momente inainte sa adormi, iar ele se continua in vis... sper ca te.am ajutat happy