| Elena1994 a întrebat:

Hey! Deci o sa fie balul bobocilor si as vrea sa cant o melodie in romana(sa nu fie lenta) dar nu stiu care ar fi aceea. Vreau raspunsuri acum! va roog! funda+vot! P. S.:Stiu ca e prea devreme pentru. bal dar vreau safiu pregatita.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ღLaviღ a răspuns:

Mada nu lenta...
Pai ce zici De melodia narciesi nu e lenta si e in romana sau vestul salbatic sunt multe, vreau sa te sun,

Uite si lente cateva : 2 ochi caprui, inna-oare

| Maditzaa16 a răspuns:

Pai nu stiu o idee ar fi! Adda-prietenie adevarata! Sau Dana Nalbaru-te iubesc!

| R11 a răspuns:

Dulce si amar-andreea banicawinking e buna de cantatwinking sau un ocean in desert -class