| Daysukki a întrebat:

Hey fetele vreau si eu cate-o parere, eu am un par superb dar din pacate nu stiu ce mi-a venit sa ma tund(aveam parul' cam pana la fund, ma rog nici chiar pana aloco) asata anul' trecut ca m-am tuns si acu il am cam mai jos putin de umeri, nu cu mult, dar vreau din nou parul' ala mare si rebel pe care il am, idei cum as putea sa-l intretin sau sa-l fac sa creasca mai repede putin? dar nu vreau toate raharuturi gen "ulei de ricin"ca eu personal habar n-am ceil ala sau de unde naibii trebuie sa-l iau, si nu ma dau in vant dupa extensii...

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Parul are ritumul lui de crestere.acest ritim este cam de 1 cm pe luna.Deci intr-un an, este cresterea cam de 12 cm.Imi pare rau ca regreti ca ti-ai taiat parul, dar o sa ai de asteptat!

1 răspuns:
| RoxAnana a răspuns:

Da-te cu gaz (nu glumesc)