| baobabMalefic a întrebat:

Hey,fratilor! Tocmai ce m-am facut de ras pe facebook.Sa va povestesc: un prieten a postat o poza cu trofeele sale si eu m-am gandit sa fiu prima care ii zice "Felicitari!", insa am vrut, ca o proasta, sa postez si un video in care unu' canta "Congratulations".L-am postat, toate bune si frumoase, pana cand m-am uitat la video mai mult (decat ma uitasem inainte sa-l postez) si am vazut OROAREA.Restul video-ului era cu "...I'm in love with u...". Acum am sters video-ul si i-am cerut si scuze, dar nu a raspuns si cei care (poate) au vazut cantecu' sunt 2 oameni pe care nu-i cunosc, dar el ii cunoaste. Aveti ceva sfaturi sa-mi dati? HEELP MEE!

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mare chestie. Nu te-ai facut de ras laughing

| s3byk91 a răspuns:

Si care-i problema? asta e...omu' greseste

| Dariusuu a răspuns:

E doar o greșeală minoră, sunt sigur că te va înțelege perfect.

| fearlessss a răspuns:

Asta e.ii explicit ca nu te-ai uitat de tot videoul si nu ai stiut ca asta urma sa se intample.Nu e nimic rau, e o simpla greseala, nu-ti face griji!

| MiculFaraon a răspuns:

Nu exista om care sa nu greseasca. Se mai intampla, alta data trebuie mai multe atentie. Pa-pa.

| Xenia16 a răspuns:

Nu baga de seama ce spune lumea. Daca bagi de seama te vei distruge, nu face asta, lasa-i pe toti sa creada ce vor. Nu cred ca conteaza parerea lor, mai degraba parerea ta.