| dyenutza01 a întrebat:

Hey, guys!:* Am si eu nevoie de parereaa voastra in legatura cu alegerea unui profil la liceu! Deci, ador matematica, imi place si fizica, in legatura cu chimia, cred ca o sa imi placa, sunt la inceput de >drum: Imi place romana si chiar am f mult talent la eseuri, compuneri...As muri pentru engleza si francezahappy Si imi place si info...Ma gandeam sa dau la mate-info intensiv engleza, nu la filologie, pentru ca am auzit ca se fac acelasi numar de ore de romana si plus materiile de baza. As vrea si eu detalii despre orele de la acest profil, orarulhappy. Cred ca am sanse mari sa intru acolo, deoarece am media 10 pana acumhee heeDeasemenea, as vrea sa stiu cam la ce facultati as putea merge si ce mi-ati recomanda, pentru a avea un job care sa imi placa, dar sa duc si o viata lipsita de griji!

P. S.: Sunt din Bz si vreau sa dau la B. P. Hasdeu
Help me, please!happy

2 răspunsuri:
| catalin94 a răspuns:

Dupa cum se vede tu optezi pentru un liceu cu profil uman ai putea incerca mate-info sau mate-fizica. in cazul facultati e o lista mare de unde poti alege

| ridraul1997 a răspuns:

Poti face orice liceu dupa iti alegi facultatea.eu iti recomand bio-chimie