| NiiiaaRawwr a întrebat:

Hey guys! happy
So.am parul ondulat, lung si as vrea sa ma tund gheare, am mai fost tunsa asa si imi sta destul de bine dar as vrea sa imi fac si breton intr-o parte si as vrea o solutie ca acesta sa nu fie cret. Daca ii spun coafezei sa mi-l subtieze are fi mai bine?
Si nu, nu vreau sa folosesc placa sau altceva.

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Hmmm ca să nu mai stea creţ bretonul trebuie sa fie destul de scurt.Cred ca pâna la urma placa sau produsele pentru îndreptat părul sunt singura solutie happy

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cum arată un tuns gheare?

| NiiiaaRawwr explică:

@Ganduri albe, gheare este acelasi lucru cu tunsul in scari.