| Bianca987654321 a întrebat:

Hey! I need some help! ce parere aveti despre Luciul de buze pentru volum de la Avon? Si cam ce culori recomandati?

Răspuns Câştigător
| shadybaby a răspuns:

Mie una imi place, are o pensula interesanta, ca a lacului de unghii si atunci cand il aplici este foarte racoritor. In legatura cu nuanta, depinde ce culori iti plac, sau ce iti sta bine, eu una prefer nuantele cat mai apropiate de cel natural. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Eu iti recomand sa nu-ti dai cu ala nu vreau sa fac reclama contra avon ( ma rod nu e o reclama) oricum mai bine nu-l folosi, dar daca chiar vrei sa te dai cu el eu zis un roz mai spree culoarea pieli. sper ca ti-am fost de folos. funda?

| Bianca987654321 explică:

Am avut Lucious Mauve si era totusi putin cam inchis...ma tot uit la Honey Dellght si nu prea stiu daca e totusi potrivita culoarea...eu am un ten deschis