| Kath a întrebat:

Hey~ Imi puteti da niste exemple de carti de dragoste? As prefera sa fie cu adolescenti decat cu adulti.

Si sa se asemene cu acestea : Ingerul Noptii de Becca Fitzpatrick; Damnnare de Lauren Kate; Nu plange sub clar de luna de Heather Davis, etc.

Si stiu ca toti veti incepe cu Seria Twilight, dar am citit`o deja si mi-a placut mult. ^^
Insa as vrea si altceva.

Răspuns Câştigător
| Adison a răspuns:

Sincer cele mai bune carti pe care le-am citit sunt : din seria Vampire academy, The vampire diaries, si cartea Fiica tacerii. Sunt superbe si sunt cu adolescenti si de dragoste. Fiica tacerii are drama in ea si este vorba despre dragostea de parinte mai exact.

1 răspuns:
| Guestbooss a răspuns:

Incearca kama suta