| Magnific a întrebat:

Hey. imi puteti da un nume 2 de filme gen cu puscariasi? totul sa se petreaca in puscarie. cum e viata acolo etc. imi plac filmele de genu asta,hee hee

Răspuns Câştigător
| Malo a răspuns:

Buna Magnific. Dog Pound e un film bun happy actiunea nu se petrece la inchisoare ci la o scoala de corectie dar eu zic ca merita vazut. Baftawinking

3 răspunsuri:
| TeddyAn a răspuns:

Nu mai bine vrei un serial? Un film se termina repede si nici nu intelegi toata actiunea. Iti recomand Prison Break

| EnnY a răspuns:

Big Stan e o comedie misto:X
merita sa te uiti.
funda?

| ByaMyhaela a răspuns:

Pai eu stiu ca filmele acestea sunt tip puscariasii deci sper sa te ajute daca da merith fundita daca nu mai astepthwinking:
1 The Shawshank Redemption 1994
2 Felon 2008
3 Undisputed 2002

Sper sa fie bunewinking