| Lola25 a întrebat:

Hey! Imi puteti recomanda niste exercitii de marire a sanilor? Ii am foarte mici! Vreau o metoda cat mai rapida.

Răspuns Câştigător
| Lila10 a răspuns:

Nu exista exercitii pentru asa ceva!

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu exista niste exercitii speciale pentru asa ceva, vor creste ei de la sine sau daca vrei iti poti pune silicoane.

| marinaa9 a răspuns:

Exercitii pentru marire a sanilor nu cred ca exista..in schimb poti face exercitii pentru pectorali (pentru piept) ca sa ai sanii fermi.Gasesti pe Youtube astfel de exercitii.Succes! happy