| cRaNs1MoRe a întrebat:

Hey! Imi puteti spune care sunt tipurile de muzica prin care un baiat impresioneaza o fata? si cateva melodii daca se poate! P.S. fara raspunsuri urate pentru cei care n-au ce face!

Răspuns Câştigător
| Pflete a răspuns:

Aaaa... tu la ce te referi mai exact? Vrei sa iti exprimi sentimentele prin intermediul unei melodii? Asta depinde si de gusturile ei, dar si de ale tale, daca tu asculti rapp, nu ii dedica o porcarie de melodie pop, pentru ca asta nu reprezinta nimic. Nu poti impresiona pe nimeni cu 'genuri muzicale' de exemplu eu sunt rockerita si mai nimanui nu ii pasa. Nu iti schimba gusturile pentru nimeni

2 răspunsuri:
| Fluture a răspuns:

Daca o fata place un baiat, orice melodie pe care el o asculta ii va placea si ei. big grin

| passyon22 a răspuns:

Iti recomand pian gen yiruma-love me.