| byencutza_5284 a întrebat:

Hey imi puteti spune si mie daca cei de la shinee mai au frati sau surori daca stiti spunenti si mie(in special la onew) si daca onew are prietena? va rogg mult chiar vreau sa stiu fundita:*

Răspuns Câştigător
| Criki a răspuns:

Din SHINee Taemin are un frate mai mare (Taesun), Minho un frate mai mare (Minsuk) si Key o sora mai mica (nu stiu cum o cheama). Cat despre Onew nu are nici o iubita in prezent (nici in trecut nu cred ca a avut, deoarece nu pot din cauza carierei, Jonghyun a avut si a trebuit sa se desparta de ea)

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Byencutza iti dai seama ca aceste date nu se stiu[cele cu iubita], nici chiar de presa din Coreea, dar sa apara si la noi? cat despre frati sau surori n`am gasit niciun site cu aceste informatii.

| SandaraPark a răspuns:

Oh,God.
Jonghyun nu s-a despartit de iubita sa din cauza SM, ci din cauza ca ea a fost cu el doar ca sa devina mai faimoasa. Si si Jonghyun are o sora mai mare.

| Seiran a răspuns:

Eu stiu doar că Taemin are un frate mai mare şi că...Nu ştiu cum s-o zic...Key mai are un frate/o soră mai mic/mare thinking

Şi sânt sigură că Onew nu are prietena, fiindcă nu îi lasă ăia de la SM Entertainment rolling eyes

| alexyis a răspuns:

Onew are iubita! PUIUL! A iesit la intalnire cu puiul si cand l-au intrebat ce ar alege intre o fata si pui...a ales puiul