| BubuuLinna a întrebat:

Hey! imi spune'ti va rog care caine este mai frumos? pichinez sau bichon bolognez tongue?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| dydy1992 a răspuns:

Bichon de 1, 000 de ori love struck
Eu am si e attaaat de prietenos love struck e viata meawinking

Funda? love struck

| AliiB a răspuns:

Daca ar fi sa aleg dintre cei ce i-au enumerat tu, as alege bichon-ul. (parca e mai dragut)
...dar totusi nu mi l-as cumpara...adica in toata lumea este moda asta cu cainii de talie mica.
Sincer m-am cam saturat ca la fiecare, dar la FIECARE colt sa vad un caine dinacesta (bichon, pechinez, terrier).
Eu personal as mi-as cumpara un Samoyed love struck love struck
(saaau un Husky)
(saauu un Labrador)
(sauuu un Dalmatian)
hee hee

| HappySadness a răspuns:

Sigur bichon bolognez. Pechinezul e ca un sobolan cu blana laughing

| vallen a răspuns:

Amandoi sunt frumosi.
Dar mie imi place mai mult Pekingese [Pechinez]

| Deea_5647 a răspuns:

Bichon:-x