| Sabìŋaaa a întrebat:

Heybatting eyelashes! Ma numesc Andreea si nu mai stiu ce nume sa-mi pun la hi5sad. Am incercat cu Deea, Anda... Dar m-am plictisit de elehee hee. Ceva in engleza sau nu stiu. Ma puteti ajutabig grin? Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Eu zic sa iti pui numele tau real si gata! Vei fi mai usor de recunoscut si de gasit si vei avea mai multi prieteni! Mai bine cineva adauga in lista o fata andreea x...decat deea4u sau deeasweetgirl etc.Bafta! :* >big grin

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

DeDe sau DeDeLuSh

| SkittlesS a răspuns:

Cireasa de pe tort vine de la mine DELILAH
winking

| Dedeeee a răspuns:

Si pe mine tot Andreea tongue eu de obicei sunt cu "Dede", "Deuxa" si "Deeya"

| iulia_7948 a răspuns:

Lasa-te fata de hi5, ca e site de copii inapoiati mintal. si ce preocupari ai si tu fato...nu-ti gasesti nume de hi5...generatia tokio hotel!

| Carmenela a răspuns:

Andreea cu 2 de E
ce zici?
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deya. (ceva gen PynKblO, oD)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te pot ajuta