| OglindaOarba a întrebat:

Hey...mai am o intrebarebig grin. A-ti vazut reclama de pe Protv in care sunt combinate multe filme? La un moment dat este un travestit in masina cu peruca blonda in care zice "I`m a girl" si dupa aia se uita in jos si zice"Ops... I`m not" si dupa aia mai e o faza cand vrea sa danseze in masina si iji ridica piciorul.CUM S ENUMESTE?:d
Ji mai e un film unde e un barbat cu o tipa pe plaja si incepe sa faca pe karatistul.CUM SE NUMESTE?happy

2 răspunsuri:
| Cristinaaa a răspuns:

Nu stiu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buburuza 3