| Lemon_1717 a întrebat:

Hey. Mi-am instalat yahoo messenger 11 si nu imi place. Asa ca vreau sa revin la y. m. 10. Dar am o intrebare: Daca dezinstales 11 si imi bag 10 o sa mi se salveze arhiva? Atunci cand am instalat 11 m-a intrebat daca vreau sa imi transfer arhiva dar nu stiu daca se intampla acelasi lucru si la 10. Va rog sa-mi raspundeti. E urgent.

Răspuns Câştigător
| Blackheartt a răspuns:

C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles astea sunt demersurile copiezi dea acolo folderu arhiva si instalezi mess 10 apoi de duci acolo inapoi si pui folderu nici mie nu-mi place 11laughingfunda thx:*

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Arhiva de la chat nu dar e-mailurile raman indiferent ce varianta alegi.

| NevastuicAaA a răspuns:

Nu ti se salveaza arhiva big grin, dar poti sa copiezi tu toata arhiva si sa o pui intr-un folder pe pc tongue.SI y.m 11 nu exista deocamdata! Acela care l-ai avut tu e doar un demo naspa.