| CMaria21 a întrebat:

Hey... mi'as dori sa invat sa dansez hip hop...as vrea o coregrafie pentru o melodie hip hop...care ma poate ajuta? pls...

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Cauta pe youtube sau mai ia cativa pasi din filmele : step up 1 si 2, honey happy

distractie placuta

P. S : eu in ziua de revelion2008-2009 am vazut de 3 ori step up ca sa invat cativa pasi laughing

3 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Cauta pe youtube. happy

| Mc Master a răspuns:

Va spun eu tot ce trebuie sa faci este sa ia pasiune si sa fii foarte atent la miscarile de dans pe care le vezi, eu am invatta helicopter, freeze, stk, fresh sugar

| bibix a răspuns:

Ar fi bine sa contactezi un coregraf.big grin