| Anonima307 a întrebat:

Hey happy Noaptea trecuta eu si o prietena de-a mea am avut aproape acelasi vis cu un baiat pe care il cunoastem. Tipu era imbracat la fel ( si in visul meu si in al ei). In visul meu era cu un prieten de-al lui, sa-i zicem X, iar in visul prietenei mele era tot cu un tovaras de-al lui. Eu eram in tramvai cu el si cu X, si prietena mea impreuna cu el si cu tovarasul sau in statia de masina...Ne-am gandit ca ar putea fi un semn din moment ce l-am visat in aceeasi noapte, era imbracat la fel, era insotit de un tovaras si amandoua mergeam undeva cu el. Voi ce credeti? Ati avut vreun vis asa? Daca da, s-a intamplat ceva adica un semn. Dau fundita :*

3 răspunsuri:
| Anonima307 explică:

Ne-a placut la amandoua de el si reusisem sa-l uitam... dar dupa acest vis ma gandesc numai la el si prietena mea la fel straight face Oricum multumesc pentru raspunsuri. Daca as putea v-as da la toate funda :*

| edrinaady a răspuns:

Mm nu s-a intamplat dar nuci nu vreau... vei vedea ce se va intimpla sper sa fie ceva de bine asteapta

| alina_5155 a răspuns:

Poate visu asta inseamna ca tine la amandoua si nu stie pe cine sa aleaga.Nus ce sa zicthinking