| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappy
pai...sa va povestesc
in vara am cunoscut un baiat si mi-a placut mult de el dar lui ii placea de prietena mea si eu i-am ajutat sa fie impreuna (in ciuda a ceea ce simteam)
el ma suna mereu si imi povestea de relatia lor si radeam si vorbeam la telefon cate 1 ora si jum
mereu aveam despre ce sa vorbim pentru ca el avea multe de povestit
incet, incet am ajuns sa nu-mi mai placa de el, ma uitam la el ca la un prieten si nimic mai mult mai ales pentru ca prietena mea a sfarsit sa se indragosteasca nebuneste de el si sa-si faca tot felul de sperante [el i-a dat papucii inainte sa implineasca o lunastraight face]
a trecut multa vreme din vara si acum el a inceput sa se poarte mult mai atent si sa-mi dea de inteles ca ii place de mine...
prietena mea m-a asigurat ca nu ii mai place de el si m-a rugat chiar sa-i spun da pentru ca cica lui ii place ffff mult de mine si nu mai are liniste, etc
eu, ca proasta i-am zis imediat da si interesul lui a scazut dramatic pentru ca credea ca o sa-i fie mai greu sa ma convingastraight face
regret nespus acest lucru pentru ca deja e sictirit si nu cred ca o sa dureze

nu stiu daca imi place sau nu de el pentru ca nu prea simt nimic.incerc sa-l fac gelos ca sa retrezesc interesul in el

imi doresc sa fie ceva de durata dar el o sa-mi dea papucii in 2 saptamana si m-ar rani profund[cred ca totusi il plac]

. ne intalnim mai des si acum nu mai avem despre ce vorbi...

vroiam sa va rog sa-mi dati niste subiecte care l-ar putea interesa pe un tip mandru, putin fitos, care isi bate joc aproape din orice, care se plictiseste repede de o fata, etc...

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Da-i tu papucii lui si gata. Nu sunteti pregatiti, sau cel putin el nu este, pentru o relatie.