| BubububulinaTa a întrebat:

Hey prieteni! :*. Imi poate spune cineva care sunt noile tendinte in moda? happy Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns! :*

1 răspuns:
| mihaelairina a răspuns:

Sunt la moda vestele de blanita, cizmele gen ugg cu multa blana si mai scurte, puloverele cu sclipici sau paiete, pulovere purtate peste camasa, botine scurte cu tinte, pulovere sau camasi cu aplicatii cu paiete si tinte, cizme gen de calarie,pulovere tricotate,pulovere cu gauri,genti xxl,esarfe tricotate, burlane si ca si culori se poarta mai mult maro, bej, argintiu, auriu, negru si cand e vorba de materiale tricot, paiete si cam tot ce straluceste.