| Madalina19 a întrebat:

Hey salz vr si eu poze cu tokio hotel va mz frum:* va astept cu raspunsuri!happy (scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Era de ajuns dacă scriai „Tokio Hotel" la google images, și găseai o mulțime:
http://www.google.ro/......tp?/search
Baftă!

1 răspuns:
| SongElena a răspuns:

Sall.uite iti las id meu prin mesaj si iti dau eu poze cu th cate vr pentru ca linkul cu poze tr de ÉrotiqueConseils este numai cu poze mici si iti dau eu si poze mici si poze mari si poze pentru wallpaper si pentru tot si daca iti place ast funda:X