| Not_7297 a întrebat:

Hey. Sambata ma duc intr-o excursie de 1 zi la munte. Am de gand sa filmez diferite faze din excursie. Cand ma intorc as vrea sa fac un filmulet mai mare cu aceste filmari. As vrea un program cu care pot pune o melodie pe fundal in timpul filmarii respective fara sa se auda sonorul filmarii, dar si in anumite faze sa se auda sonorul dar si melodia mai incet pe fundal. Si sa pot scrie din cand in cand ceva... pe videoclip...
Nu stiu daca ati inteles ce vreau :-s
Ceva de genul oarecum... http://www.youtube.com/watch?v=MDopH-GGtKY

Multumesc! :)

1 răspuns:
| noi3 a răspuns:

Sony vegas[aici ai un pic de invatat, dar e ok cu tutoriale] sau movie maker happy