| anonim_4396 a întrebat:

Hey!happy
Saptamana trecuta m-am spalat la cap cu un sampon nou, cu care nu m-am mai spalat pana acum. Faza naspa e ca mi-a facut multa matreata si nu mai stiu cum sa scap de eacryingcrying Inainte nu aveam aproape deloc...straight face. Mi-am schimbat samponul din nou, dar degeaba I don't want to see Nu mai scap de matrata cryingangryangry.
Va rog, spuneti-mi ce ar trebui sa fac... daca stiti ceva ce as putea cumpara de la farmacie. Daca ati patit, cum ati rezolvat?
Dau funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| BIOO a răspuns:

Iata ca am gasit rezolvarea si a dat randament la toti ce au pus-o in aplicare! :) Nu dispera si incearca asta:
Sampon BIO antimatreata Logona =>Beneficii

Curata si ingrijeste pielea capului iritata, care tinde spre matreata cu substante pentru spalare fina si cu un complex de substante active vegetale, inovative cu ulei de ienupar.
Efecte

Sistemul de ingrijire a cosmeticii vegetale cu ulei de ienupar, extract de rozmarin si urzica din cultura biologica, cat si extracte de scoarta de salcie, frunza de mesteacan si mugur de plop face parul ingrijit, stralucitor si frumos mirositor. Extractul de urzica contine vitamina A, C si microelemente, previne inflamatiile si este deosebit de eficient in cazul matretii si a caderii parului. Uleiul de ienupar actioneaza impotriva factorilor externi nocivi, este utilizat traditional impotriva matretii. Sau mai este inca un sampon - http://www.life-care.com/......04.html.Nu mai folosi toate prostiile si firmele NO NAME, deoarece poti prinde o ciuperca de mai mare frumusetea, datorita chimicalelor. Mergi pe linie BIO si vei radia de fericire! Mult succes. P.S.: daca vrei sa-l cumperi mai ieftin, contacteaza-ma ca iti rezolv cu reducerea!

1 răspuns:
| Stefanu a răspuns:

O sa ai matreata numai pana cand scalpul tau se obisnuieste cu noul sampon(si eu am avut din astea, dar s-a rezolvat dupa 2-3 spalari si dupa aceea a revenit totul la normal).
Sper ca te-am putut ajuta.
Stima!