| anonim_4396 a întrebat:

Hey :* saptamana viitoare este un concurs pe scoala, fiecare clasa isi alege cate o tara, noi ne-am ales Marea Britanie si trebuie sa ne costumam specific tarii respective. N-am nicio ideea cum ne-am putea imbraca fetele, la baieti sa spunem ca e mai simplu...M-am gandit sa ne luam rochii lungi, pompoase cum se purtau inainte de catre regine si printese dar nu avem de unde sa facem rost... ma ajutati cu niste idei? Funda pentru cea mai super idee laughing big grin

1 răspuns:
| PopAdrian a răspuns:

Sunt locuri de unde se pot inchiria astfel de costume contra cost, de obicei la teatre sau alte locuri special pentru acest lucru. Intereseaza-te in orasul tau de asa ceva happy Spor!