| oElisabeth a întrebat:

Hey! Stiam un program de modificat poze. iti retusa imperfectiunile fetei cosuri. cearcane dar nu mai stiu cum se numeste sad Ma puteti ajuta? Si cu niste programe asemanatoare straight face?

8 răspunsuri:
| emm a răspuns:

Pai poate photoshopthinking
sau photoscape, are si el o optiune din astabig grin
sau picasathinking

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Photoshop, Photoscape

| HH_2726 a răspuns:

Sper ca iti sunt de ajutor aceste programe:*

| Alin_Ionescu_1992 a răspuns:

Poate este photoshop-ul programul de care vorbeai, este cel mai puternic.

| desyryk a răspuns:

Incearca photoinstrument, e cel mai bun... dar nu poti salva pozele fara licenta dar poti folosii optiunea aceea de la photoscape- screen capture pentru a le salva...

| Alexiaaa a răspuns:

Makeup Instrument?
Sauu
Photoinstrument
Fundita?
big grin