| anonim_4396 a întrebat:

Hey, stiti ca este promotia aceea la Lays cu banii, vreau sa va intreb: Voi ati castigat ceva? Pentru ca eu am mancat de vreo 2-3 zile incoace in fiecare zi o punga ( m-am lasat de ele )

6 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

O colega mereu gasea bancnote de 1 leu.

| MsGringer a răspuns:

Nici eu n-am castigat nimic.Acum cine are noroc. oricum nu mai mananc ca ma ingraslaughing

| 3TeoDora3 a răspuns:

Am castigat la Lay's cu sare la 2 lei si am castigat un leu de fiecare databig grin

| ScheißeBeMine a răspuns:

Eu la Chio am castigat 2 lei laughing

| pinguta a răspuns:

Eu am gasit 50 si 10 lei in pungi de Krax big grin Am fost mega fericit!

| DuffyDuck a răspuns:

Si eu am mancat cateva zile Continuu Lays. si nimichappy