| εмiLч97 a întrebat:

Hey happy
Stiti revista "POPCORN"? Va place? Daca "DA" atunci de ce? Ce are in plus fata de alte reviste?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Da, imi place. Motvul: scrie mai detaliat despre majoritatea vedetelor, si in plus are postere mai multehee hee [marog mai multe numere speciale].
O zi buna!

| AnaBejenaru a răspuns:

Ador revista asta.dc? pentru ca pur si simplu mi se mare mai interesanta dacat alte reviste

| PikaRawrr a răspuns:

O ador deoarece apar mereu noi fani kpop love struck

| DyDy7432 a răspuns:

Postere si mai multe informatii, mai multe vedeteee... Este mai,, senzational'' sa zic asa. Da, imi place.

| SoundPhatCom a răspuns:

Imi place revista, doar ca in Bravo si Bravo Girl aflii mai multe... funda?