| FanPoP a întrebat:

Hey,sunt baiat si am 13 ani,
totusi nu stiu daca greutatea mea e normala ptr.varsta si inaltime...
Inaltimea:1.75
Greutate:63;|
Cel mai bun raspuns:FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Esti bine dezvoltat, bravo. Teoretic raportul intre cei 3 factori este normal.Nu trebuie sa te preocupe inca greutatea, pentru ca organismul tau e in continua schimbare, iar aceasta poate oscila inca.

2 răspunsuri:
| Jacquelinor a răspuns:

Raportul dintre numere este perfect. În jur de minus zece kg din înălțime. Dar nu trebuie să ții cont de asta. Unii oameni au oasele mai grele decât alții. Dacă arăți cum trebuie, kilogramele nu contează.

| Archdaemon a răspuns:

Pentru varsta nustiu...pentru inaltime e normala.