| DenYsuK245 a întrebat:

ajutati-ma cu cevabig grin am un prieten care a plecat in Italia si mi.e foarte dor de el aveti ceva statusuri...de dor?big grin cele mai frumoase primesc fundita:X Multumesc:X

1 răspuns:
| Buburuza2222 a răspuns:

Stau si pling de luni de zile ca mi-e tare dor de tine si orice s-ar intimpla jur ca nu te voi uita! E vara si ma gandesc la tine, cand wrai doar tu cu mine! Mie dor de tine, de ochi tai, de privriea ta, sa ma stringi in brate sa ma saruti de ce? de ce? nu esti linga mine?