| BigLike a întrebat:

ajutati-ma un pic eu vreau sa-mi pun numele pe sticla de coca cola si nu stiu cum trebuie va rog dati-mi un link unde trebuie sa intru si scrieti-mi ce trebuie sa fac acolo FUNDA

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te duci la magazin si sa cumeri o sticla cu numele tau.nu ai baut niciodata o cola?straight face

| JustSmileK a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, te duci la magazin si iti cauti sticla cu numele tau.

| alex890 a răspuns:

Pe sticla de coca cola sunt deja toate numele.Nu trebuie introduse nicaieri. Daca cauti un pic poate gasesti numele tau pe o siticla/doza de coca cola.