| sweetheartlittlekid a întrebat:

Hey TPU,am citit pe internet despre diferite masti de par,home-made,si am vazut ca oul este foarte bun, pentru crestere si indesire.Ma gandeam ca diseara,sa incerc si eu aceasta masca cu ou.Voi ce spuneti,poate cauza firului de par? Se face pe parul ud sau uscat,se clateste cu apa calda sau rece? Inca ceva,pentru fetele care au incercat, a dat rezultate? Parul v-a crescut sau s-a indesit si in cat timp?

1 răspuns:
| ζøvعღ a răspuns:

Daca vrei sa iti creasca parul si sa ti se indeseasca foloseste ulei de ricin o data sau de 2 ori pe saptamana.In 6 saptamani o sa observi diferentele.Oul este bun pentru parul uscat sau degradat si pentru cel gras.Eu folosesc atat uleiul cat si oul, dar te las pe tine sa alegi ce ti se potriveste.Stai linistita ca oul nu iti face absolut nimic rau la par.Incearca cu incredere ambele variante:*!